Naše farma

FARMA KRAUS

Součástí Dvora Šaloun je také naše farma, kde chováme krávy plemene Charolais a Limousine a ovce. Od jara do podzimu mají volný výběh na louce za statkem. Dalšími obyvately statku jsou pes Čert a jeho kočičí gang:) Naše zvířata ocení zejména děti, které mohou být se zvířaty v bezprostřední blízkosti a mohou si je pohladit. O všechna naše zvířata se pečlivě staráme.

PENZION

ubytování v sedmi vzdušných pokojích pro 2-4 osoby, které se nacházejí v prvním nadpodlaží penzionu.

FARMA KRAUS

Součástí Dvora Šaloun je i farma se zvířaty. Chováme krávy plemene Charolais a Limousine a ovce. Obhospodařujeme přilehlé louky.

SÁDKY

V přímém sousedství naleznete rozlehlé sádky Rybářství Třeboň a.s. Celoročně zde lze nakoupit čerstvé ryby. 

Naše krávy a ovce se od jara do podzimu pasou na louce za statkem. Plemeno krav je Charolais a Limousine. Přes zimu jsou schované ve stáji, zbytek roku jsou celé dni na louce a do stáje si chodí jen odpočinout. 

Vedlejší sádky Šaloun patří Rybářství Třeboň a.s..
Sádky jsou v provozu celoročně. Skladují se zde ryby z jarních a podzimních výlovů, ale také ryby z odlovů, které jsou prováděny v průběhu celého roku. Přes sádky Šaloun projde v průběhu roku největší objem ryb ze všech sádek Rybářství Třeboň a.s. Součástí sádek je i prodejna živých ryb. Pokud byste si chtěli koupit rybu chlazenou/mraženou/uzenou, doporučujeme Sádky Třeboň, pod rybníkem Svět.

Naše zvířata